2 Doğru hareket

Daha önce eski yönetime sunduğumuz ama dikkate alınmayan 2 proje yeni yönetimle beraber hayata geçiyor.

Bu projelerden biri 27-29 Nisan’da Macaristan’da yapılacak EuroChallenge Final Four maçları için Pronto Tour ile ortak düzenlenen tur.

Bu turun Detayları ;

26-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek tur, 4 gece 5 gün şeklinde ve toplam 419 Euro tutarında.

Turun detayları ise şu şekilde.

1. GÜN – İSTANBUL – BUDAPEŞTE – DEBRECEN

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali PRONTOTOUR kontuarında saat 16.00 da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra TÜRK HAVAYOLLARI seferi ile saat 18.15’te Budapeşte’ye hareket, saat 19.15’de varış. Havalimanına inişimizi takiben bekleyen özel otobüsümüz ile debrecen’e transfer ve otelimize yerleşme . Geceleme otelimizde.

2. GÜN – DEBRECEN

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Maç saatinde salona transfer.BEŞİKTAŞIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ. Maç sonrası otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.

3. GÜN – DEBRECEN

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler ile ekstra Budapeşte turu. Görülecek yerler; Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Gülbaba Türbesi, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü… Gezi sonrası serbest zaman.Akşam otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4. GÜN – DEBRECEN

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Maç saatinde salona transfer.BEŞİKTAŞIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ. Maç sonrası otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.

5. GÜN – DEBRECEN – BUDAPEŞTE – İSTANBUL

Sabah erken kahvaltı Havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra TÜRK HAVAYOLLARI seferi ile saat 10.50’de İstanbul’a hareket, saat 13.45’de varış ve turumuzun sonu.

 

İkinci projemiz ise stoktaki ürünlerimizin private shopping sitelerinden biri vasıtasıyla satışa çıkarılması ve bu sayede ürün stoğunun eritilmesi idi.

Kulübümüzden yapılan açıklama ile ,

Birçok Kartal Yuvası ürününü vipdukkan.com üzerinden  12 Nisan 2012 Perşembe günü saat 07:30’dan 17 Nisan 2012 Salı günü saat 07.00’ye kadar sürecek özel kampanya ile satışa çıkacak.

 

Bu iki doğru organizasyon için yönetime teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir