2014,2004 Olmayacak!

2014, 2004 Olmayacak!
15 Aralık 2013 günü yine bir Beşiktaş maçında olağan dışı işler yapan birtakım adamlar gördük sahada. Dünya basınını dahi hayrete düşüren, ülkedeki her renkten vicdan sahibi insanın ‘bu kadar da olmaz’ dediği olaylar ve kararlar sonrasında futbolu yönetenlerden ‘normal, doğru’ gibi tepkileri duymak biz futbolseverleri derinden yaralamış ve tam da istenildiği gibi, öfkelendirmiştir!
Sonunun nereye varacağı belli olmayan bir kaosa doğru yelken açıp açmamak şimdi karar verici kurulların elindedir. Biz 10 sene önceki futbol katliamını asla sindirmemişken hiç kimse artık Beşiktaşlıdan bir şaşkınlık ve kabulleniş hali beklememelidir. Olimpiyat stadındaki tahriklerin ardından patlayan olayların bedeli henüz ödenmiş ve takımımızı her zamanki gibi puan cetvelinden bağımsız olarak bağrımıza basmaya hazırlandığımız sırada cüret edilen bu tavrın doğrudan sabrımızı sınamaya dönük büyük bir hata olduğu herkes tarafından bilinmelidir.
Bugün iç işlerimizi bir yanda tutarak kulübümüz başkanı Sn. Fikret Orman’ın maçın tekrarına dair haklı talebinin kongre üyeleri ve taraftarlar olarak sonuna kadar yanında olduğmuzu,şekli ne olursa olsun her türlü mücadelenin Önce Beşiktaş diyerek verileceğini spor kamuoyuna hatırlatmak isteriz.
Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir