Gelin doluşun harcayın çektirin gidin!

Sadece harca, karşılığında bir şey bekleme. Sadece doldur stadı fiyatlar ne olursa olsun,ver 150 lira ki yaşasın kapalı mücâdelen(!). Sadece sabret, kariyerini sorgulayım bile deme hocanın, yeni topçuların. Sadece seyret baskette en değerli oyuncunun rakibine hediye edilişini. Beşiktaş’a kilometrelerce uzak salona gel haftada 2 gün. Sus, sakın söyleme gördüğün korkaklığı paranın gücüne karşı. Açılamayan Fulya davasını, Uefa’yı, sahte senetlerin iptalini unut derhal! Sadece para verdiği için cebinden, katlan yönetici zırvalarına. Göz yum tescilli hırsızlara, vefa arama hak edenler için.
Senin için Beşiktaş ne ifade ediyorsa ediyor, bil ki onlar için sadece bir çeşit zengin oyuncağı, aklından çıkarma. Yine de hibe et yıllarını, cebindekinin yarısını, geleceğini, ver zehri çocuklarına dahi; çünkü sana bu yakışır!

Yüzleşeceğiz elbet, bitmeyecek sözümüz.

Gelin doluşun harcayın çektirin gidin!” için 5 yorum

  1. once besiktas yıkıcı elestiri hastalıgından kurtulamamıs. saga elestiri&sola elestiri. en buyuk besikasli sen. bu mudur?

    yuzleşebılen varsa buyursun yüzleşsin. üyelikler açık. kongre salonları dolsun.

  2. Yüzleşmek ne kelime yüzümüzü görmekten sıkıldılar. Buyrun bekleriz,26 Kasım Akaretlerde. Yıkmak da yapmak da var Beşiktaş’ta dogruyu bulabilmek icin. Her seye eyvallah diyenlerden olamadık bir türlü.

  3. kapalı pahalı geliyorsa gelmeyin sonuçta müşteri olarak görülüyorsanız en tabi hakkınız almamak hawkings gs ye gitmese para kazanamayacaktık çünkü fener vazgeçti yöneticiler cebinden 20 mlyon tl verms varsa verebilen baska birileri soylede bidahaki seçimde onlara atalım oyumuzu geleli 1 yıl olmadı kartal yuvalarındaki değişim ortada bunlara ne diyorsun?

  4. Tek basına 25 milyon veren Adali vardı,konu bu değil. Müşteri sadece iyi urunu alır,Kapali tribün en dandik maçta bile dolan yerdir,en kötü havada en kötü takımla. Bunu algilayamaz o ağzını parayla açıp parayla kapayanlar. Hiçbir soz de tutulamıyor maalesef. Sadece kartal yuvalarında iyileşme var,cunu artık kendi icinde bütçesi olmaya başladı,tedarikcilere paralar ödenmeye başladı ki normali budur zaten. Tek gelir kaynağımız hemen hemen çünkü.
    Hawkinsi Rusya’ya gönderseydik gs’yi ellerimizle şampiyonluğun en büyük adayı yapmazdik,500.000 dolar etmez bu hediye.

  5. @ahmeter Beşiktaş adına konuşuyorsak eğer, kendinizi de en az eleştirdiğiniz ÖB kadar ”taraftar” yerine koyabilyorsanız sizin bu tarz yazılara sert ve taraflı bir şekilde tepki vermeniz değil, bu oluşumun olmasa da en azından ana fikrin payesi altında olmanız gerekir. Burada eleştirilmesi ve hor görülmesi gereken A,B ya da C taraftar grubu değil bu değerlendirmeyi yazdıran Beşiktaş Yönetim zihniyetidir. Ki yine söz ÖB’ye gelecek olursa ”yıkıcı” eleştiriler kısmı fazla iddialı kalır zira yaptıkları işleri takip edebilirseniz eğer söz edilmeye değer gören Beşiktaş topluluklarından birinin de Önce Beşiktaş olduğunu görürsünüz. Peki siz ne yapıyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir