Gerçeği görün !

2011-2012 sezonu için kombinelere yapılan fahiş zam nedeniyle taraftar kombine almazken yönetim satışların şike soruşturmaları nedeniyle durduğunu taraftarın belirsizlik ortadan kalktıktan sonra kombine alacağını düşünüp satış tarihini uzattığını duyurmuştu. Bu uzatma da da beklediğini alamayan yönetim takımının hem Süper Lig’de hem de Avrupa Ligi’nde sergilediği güzel futboldan etkilenip kombine satışlarını 14 Ekim’e kadar yine uzattığını duyurdu.Tabi bunu duyururken takımın iyi oyunundan kendilerinin değil taraftarın etkilendiğini ve taraftardan gelen talepler ! nedeniyle diye açıkladılar.

Taraftar kombineyi yapılan fahiş zamlardan dolayı almadığını bir çok platformda defalarca beyan etmişken yönetimin hala bunu görmezden gelmesi ve saçma sebeplerden kombine satış tarihini uzatmasını anlayamıyoruz !
Kombine satışlarını önemsemeyip açığı bilet satışından karşılamayı düşünen yönetim tribünlerin boş kalması nedeniyle yine umduğunu bulamadı.Yaklaşan kış ayları nedeniyle ilerleyen maçlarda bilet satışlarının da düşeceğini düşünürsek bu sene büyük bir tribün gelirinden oldu kulüp.
Kulüp borç batağına batmışken akla mantığa sığmaz fiyat politikasıyla kombine ve bilet satamayan yönetimin 15 ekim’de suçlunun taraftar olduğunu açıklamasını istiyoruz.

 

 

 

 

haber foto : Kartalbakisi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir