İhanet Çemberi

Muhteşem olmasını beklediğimiz , rekorlara hazırlandığımız ve muhtemelen rekoru kırdığımız , futbola doymayı beklerken futbol harici her türlü konuya fazlası ile doyduğumuz berbat bir derbi akşamı.

Daha önceleri “Cüzdanları boşaltın , ayakkabıları  çıkartın ” denilip 5 ayrı arama noktasından geçtiğimiz derbileri anımsayınca nerede ise hiç olmayan güvenlik önlemleri ve maç içerisinde rakibin çileden çıkartan hallerine hakemin saç baş yoldurtan kararları da eklenince maçın sonlarında olanlar oldu .

Yaşananlar , yaşatılanlar asla unutulmayacak cinsten .

Kaybettiğimiz 3 puan ve aldığımız cezalar  kenara dursun , sevdiklerimizi  göz altında ters kelepçede görmek daha çok üzdü ve dehşete düşürdü bizi .

Nasıl bir oyuna kurban edildiğimizi anlamamıza yardımcı oldu ardı sıra gelen göz altılar .

Dostlarımız , abilerimiz  serbest kaldığında öğrendiklerimiz , duyduklarımız daha da dehşete  düşürdü bizi .

Suçlama noktası her zaman ki gibi ; Bilet bilet bilet

Öncelikle belirtmek isterim ; Elbette ki bunları yapanlarda var . Fakat ; Alandan daha çok veren değilmidir suçlu olan ?
Kimin suçu varsa üzerine gidin buna eyvallah , suçsuz günahsız insanları ezbere göz altına almayın hele hele kelepçe hiç vurmayın …

Ayrıca ;

Birileri yıllarca kongre salonlarında ki oy potansiyellerini başkan adayları için tehdit unsuru yapıp   kendilerini veyahut yakınındakileri yönetim listesine sokmak için başkan adaylarına baskılar kurdular , tehditler yağdırdılar . Siz bunları duydunuz , gördünüz , şahit oldunuz belki de , maruz kaldınız . Fakat ; tek kelime etmediniz , açıklamadınız , dilekçe verip şikayet etmediniz . 

Fakat ; Biz maçlarda dışarıda kalan kardeşlerimizi tribüne sokmak istediğimiz için ihanet çemberinin ortasına attınız , hainlikle suçladınız , nezaretlere attırıp , mahkemelerde yargılanmamızı sağladınız .

Peki bizi bedava bilet ile suçlayan değerli büyüklerimiz ,

Hatırlarsanız eğer ; Geçmiş kongrelerde sizden , mümkünse geçen sezona ait numaralı tribün bilet gelirleri çizelgesini istemiştik .Geçen sezon numaralı tribünün maç başı doluluk oranını ve bilet fiyatlarını göz önünde bulundurursak sadece numaralı tribünden ciddi bir gelirin elde edilmiş olması gerektiğini savunmuştuk . Maalesef bu talebimiz cevapsız kalmıştı .
Biz hepimiz cebimizde ki kombinelerimizi faturaları ile ortaya koymaya hazırız , siz geçen sene Numaralı tribün gelirlerini ortaya koymaya hazırmısınız ?

Yetkililere duyurulur ; Bedava bilet ile maça girenler numaralı ve protokol tribününde dir .

Göz altılar başlasın…

Her şeyden , herkesten , kendimizden bile önce Beşiktaş ulan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir